Hotel Luhačovice a valašský šenk Ogar
Hotel a valašský šenk Ogar ubytování Luhačovice Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel a valašský šenk Ogar / Luhačovice

Hotel Ogar se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulužkových a třílůžkových pokojích.

Ubytování v lázních Luhačovice
V hotelu Ogar v Luhačovicích je k dispozici celkem 20 pokojů z toho 7 dvoulůžkových, 9 třílůžkových 3 Apartmány a 1 Studio pro 7 lidí. Celková kapacita hotelu je cca 60 lůžek. Apartmán číslo 17 je ve stylu Valašská jizba, kde se snoubí vkus našich předků s komfortem dnešní doby.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem a telefon s možností přímé volby. Stravování je zajištěno v nově rekonstruované restauraci.

Hotel a Valašský šenk Ogar restaurace
"Valašský šenk" je svým originálním prostředím vhodný pro společenské posezení, pořádání večerů u cimbálu a dalších komorních kulturních akcí. Podávají se zde jídla valašské i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni a ve velmi dostupných cenách. Kmotry „Valašského šenku“ OGAR jsou významné osobnosti – Jarmila Šuláková a Jiří Pavlica, kteří hotel řádně pokřtili pravou valašskou slivovicí.

Valašský šenk Ogar si získal nečekanou přízeň nejen svým výjimečným prostředím, svou výjimečnou kuchyní, ale i výjimečnými kulturními programy, jež hotel Ogar pořádá. V rámci jeho festivalů Kulturní léto a Hudební doteky se uskutečnily již desítky akcí za nevídaného zájmu návštěvníků všech generací.

Hotel Ogar v Luhačovicích Relaxační centrum
Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného. Hotel Ogar Luhačovice nabízí svým hostům: Relaxační masáže, které jsou velmi účinné v boji s každodenním stresem. Finskou saunu, která dokonale pročistí Váš organismus. Pobyt v pokoji s vířivou vanou, kde uvolníte ztuhlé svaly, ulevíte bolavým zádům, napětí povolí. Čas se na chvíli zastaví a starosti odplynou.

Pobyt v lázních Luhačovice hotel a Valašský šenk Ogar okolí
Lázeňské město Luhačovice se rozprostírá v údolí obklopeném svahy Vizovických vrchů, jímž protéká říčka Horní Olšava. Širšímu okolí města se říká Luhačovické Zálesí. Luhačovice nabízejí nejen lázeňskou léčbu a pobyt v krásném přírodním prostředí, ale i možnost aktivního odpočinku, kulturní a společenské vyžití.

Nenechte si ujít - slavnost otevírání pramenů při zahájení lázeňské sezóny, hudební festival Janáček a Luhačovice, vystoupení předních umělců v Lázeňském divadle, kolonádní koncerty atd. Ke sportovní nabídce patří: tenis, minigolf, kuželky, sauna, fitness centra, squash, golf (cca 30 km od Luhačovic), cyklistika, koupání (venkovní koupaliště i krytý bazén), turistika (procházky i náročnější túry po udržovaných a dobře značených turistických stezkách), koně, rybolov.

Hotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Služba na recepci je 24 hodinHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar -  je k dispozici připojení na internetHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar -  je k dispozici letní terasaHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - K hotelu přísluší parkovištěHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - disponuje restauracíHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - na pokojích je telefonHotel Luhačovice a valašský šenk Ogar - Pokoje jsou vybaveny televizorem